Обратный звонок
График работы:
Пн - Пт с 09:30 до 17:00
Подобрать товар
Подобрать по параметрам:
Категории
  • Аксессуары
  • Браслеты
  • Броши
  • Колье
  • Кольца
  • Подвески
  • Крестики
  • Сережки
  • Цепи
Доставка
по всей Украине

Ювелірна фабрика «Мальва»


Ювелірна фабрика «Мальва» пропонує широкий вибір прикрас із золота 585, 750 проби  з дорогоцінним, напівдорогоцінним та синтетичним камінням Дизайн  - студія обладнана сучасним обладнанням із можливістю комп'ютерного моделювання (3D дизайн), на яких безперервно працюють талантливі художники – дизайнери та модельєри. Прагнучи постійного розвитку та удосконалення, ювелірна фабрика «Мальва» йде в ногу з годиною, постійно впроваджуючи нові технології та слідкує за модними тенденціями. Для того, щоб краще зрозуміти своїх покупців та їх бажання, компанія підтримує зворотний зв'язок із кожним із них. Доєднуйтесь до шанувальників ювелірного мистецтва.


Ювелірні прикраси з'явилися ще в ті давні часи, коли тільки почалося золотовидобування. Адже золото метал пластичний, легко піддається механічному впливу, а температура плавлення відносно невисока. Люди помітили, що  на нього не впливають атмосферні процеси, воно не тьмяніє, зберігає свій оригінальний вигляд, що підштовхнуло людство до його активного використання.  в прикрасах. Перші прикраси, як правило були примітивні, але їх витонченість швидко росла так, що і по сьогодні ми захоплюємося ними. Їх перше призначення полягало не так у красі, як у захисті свого власника від злих чар, а також демонстрації статусу власника. З кожним століттям ювелірні вироби набували нових і нових обрисів: вони ставали легшими, різноманітнішими.


У наш час ювелірні прикраси та аксесуари стали доступнішими завдяки найновішим технологіям фабрики «Мальва», яка з 1994 року радує своїх клієнтів сучасними ювелірними виробами за справедливу ціну. У компанії чудово розуміють, що ювелірні вироби відіграють важливу роль у соціальному житті кожної людини. Прикраса – не лише показник фінансового благополуччя, а й джерело морального та естетичного задоволення для власника. Вони допомагають у щоденних клопотах буденності не втратити відчуття романтики і служать довговічним, знаковим та елегантним подарунком не тільки для жінки, а й для чоловіка. Подарунком, який здатен передати без слів те, що справді важливо – не лише сьогодні, а й завжди.


Зробіть подарунок коханій людині, близьким або діловому партнеру, просто звернувшись за допомогою до спеціалістів «Мальви». Завдяки сайту та безкоштовній доставці в будь-яке місто України, вам не доведеться витрачати час на тривалі пошуки ювелірних прикрас та мандри численними магазинами-салонами-бутиками. На сайті, по телефону або в режимі on-line ви можете не тільки оформити замовлення, але і отримати вичерпну інформацію на питання, що вас цікавить. При необхідності вам допоможуть підібрати подарунок діловому партнеру або підкажуть значення каменів у подарунковому ювелірному виробі для коханої, а на шанувальників ручної роботи чекають ексклюзивні вироби.


Для чоловіка ювелірна прикраса підкреслюж соціальний статус, робить акцент на фінансовому благополуччі, а для жінки це спосіб звернути увагу на витончене зап'ястя чи лебедину шийку. Запонки, печатка, затискач для краватки або грошей, брелок краще за будь-які слова розкаже співрозмовнику або сторонній людині про досягнення і соціальний статус їх власника. А як можна не звернути увагу на жінку з витонченим гарнітуром, який вигідно відтіняє її переваги та залишає у небутті недоліки? Це і є завдання перснів з браслетами,ланцюжків з підвісками, кольє та брошок.


Ювелірна фабрика «Мальва» пропонує своїм клієнтам якісний сервіс, великий асортимент ювелірних прикрас та аксессуарів.Мета робота компанії – зробити світ краще і красивіше – нагадавши про такі прекрасні якості як жіночність і мужність, краса і шляхетність, надавши можливість висловити свою індивідуальність, а також найкращі почуття: віру, надію, любов.